Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio

  • 170 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Привітний готель Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio Edinburgh знаходиться у районі Лейт, а також пропонує громадську парковку поблизу.

Готель пропонує приємні номери з патіо, високошвидкісним Інтернетом і багатоканальним телебаченням, щоб зробити перебування в Единбурзі ще кращим. У ванних кімнатах є, не лише душова кабіна і окремий туалет, але й фен і рушники.

А на відстані 5-хвилинної прогулянки від цього помешкання знаходиться ресторан англійської кухні Fishers.

Неподалік розташовано декілька пам'яток Единбурга, такі як Real Mary King's Close і Our Dynamic Earth. Гостей, які цікавляться історією, порадує близькість до Единбурзького замку, розміщеного за 10 хвилин їзди. На відстані 3.1 км від привітного готелю можна насолодитись красою природи, відвідавши Королівський ботанічний сад. Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio також знаходиться за кілька кроків від автобусної зупинки Broad Wynd.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio Единбург
Fingal Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Fingal Hotel

9.6
Чудово 77 відгуків
118 м від помешкання
USD 569 USD 512
за ніч
Malmaison Edinburgh
Ціна лише для моб. пристроїв

Malmaison Edinburgh

8.4
Дуже Добре 3709 відгуків
250 м від помешкання
USD 461 USD 415
за ніч
Ocean Mist Leith
Ціна лише для моб. пристроїв

Ocean Mist Leith

9.5
Чудово 1493 відгуки
383 м від помешкання
USD 241 USD 217
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley Railway Station
    2.9 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Патіо

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • Чи знаходиться аеропорт поруч з привітним готелем Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio?
      Найближчий аеропорт до привітного готелю Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio - Едінбург (20 км), до нього можна дістатися за 28 хвилин їзди.
    • 🚗
      Є парковка біля готелю Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio?
      Так, у готелі Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio гості можуть користуватися громадською парковкою поблизу.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley Railway Station
    2.9 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxury Georgian City Retreat - Hot Tub - Patio Единбург

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити